ÖVRIGT / Diverse / Cykel 13823392

nr 1382 3392

Cykel

1950-tal, "Hermes", Nymans Verkstäder, Uppsala. Längd: 170 cm. Höjd: 108 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 1 mars 2021
kl 19:39:41